Кіраўніцтва галоўнага ўпраўлення прымусовага выканання

Графік асабістага прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб у Міністэрстве юстыцыі Рэспублікі Беларусь службовымі асобамі галоўнага ўпраўлення прымусовага выканання

Пасада, прозвішча, імя, імя па бацьку

Дзень прыёму

Час прыёму

Нумар кабінета

Начальнік галоўнага ўпраўлення прымусовага выканання

Каваленка Дзмітрый Уладзіміравіч

аўторак

(папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца кожную пятніцу з 11.00 да 13.00 па тэлефоне 200 98 97, каб. 345)

8.00-13.00

344

 

Намеснік начальніка ўпраўлення арганізацыі і кантролю - начальнік упраўлення кантролю і ўласнай бяспекі

Шылько Аляксандр Аляксеевіч

панядзелак

(папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца кожную пятніцу з 11.00 да 13.00 па тэлефоне 200 98 97, каб. 345)

8.00-13.00

103

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення прымусовага выканання - начальнік упраўлення прававога забеспячэння

Макаранка Людміла Міхайлаўна

чацвер

(папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца кожную пятніцу з 11.00 да 13.00 па тэлефоне 200 98 97, каб. 345)

8.00-13.00

339

Начальнік упраўлення арганізацыі дзейнасці

Снітко Святлана Міхайлаўна

серада

(папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца кожную пятніцу з 11:00 да 13:00 патэлефоне 200 98 97, каб. 345)

14.00-18.00 333

Упраўленне прававога забеспячэння

Намеснік начальніка ўпраўлення

Ляхава Кацярына Юр'еўна

серада

9.00-13.00

327

Кансультант

Бакун Аляксей Дзмітрыевіч

аўторак

14.00-18.00

343

Кансультант

Друк Антаніна Уладзіміраўна

панядзелак

14.00-18.00

341

Кансультант

Тупко Вікторыя Мар'янаўна

чацвер

14.00-18.00

343

Кансультант

Місюкевіч Юльян Леанідавіч

пятніца

9.00-13.00

341

Упраўленне арганізацыі дзейнасці

Намеснік начальніка аддзела

Ткачова Галіна Міхайлаўна

аўторак

14.00-18.00

329

Кансультант

Мельнік Таццяна Іванаўна

панядзелак

14.00-18.00

331

Кансультант

Дыбаль Таццяна Валер'еўна

чацвер

14.00-18.00

335

Упраўленне кантролю і ўласнай бяспекі

Намеснік начальніка ўпраўлення арганізацыі і кантролю - начальнік аддзела арганізацыі выканаўчага вядзення

Старакожава Святлана Іванаўна

пятніца

8.00-13.00

108

Галоўны спецыяліст

Буднікава Кацярына Віктараўна

чацвер

9.00-13.00

102

Кансультант

Бахур Алеся Вячаславаўна

аўторак

9.00-13.00

102

Кансультант

Шпак Андрэй Мікалаевіч

серада

9.00 – 13.00

106


Друкаваць
Апошняя змена 02.02.2021